Sizi En İyi İfade Eden Avukatlar

0
78

Hayatın her bölümünde mahkeme ve avukatlarla iletişim kurabiliyoruz. Bu durum kimi zaman olumsuz olaylar sebebiyle, kimi zaman da olumlu olaylar nedeniyle başımıza geliyor. Her iki durumda da profesyonel destek almamız gerekmektedir.

İlkay Hukuk Bürosu bu anlamda oldukça başarılı avukatlar ile çalışmaktadır. Her türde davaya bakan en iyi avukatlar İlkay çatısı altında toplanmışlardır.

Boşanma durumunda çiftlerin yapacakları

Son yıllarda boşanma durumları oldukça artmaktadır. Evlilik kadar doğan olan boşanma, bazen anlaşmazlıktan bezen de şiddet ya da aldatma gibi sebeplerden olabiliyor. Her iki kişi de sağlıklı düşünme için ergin olsalar da almış oldukları karar bazen mahkemelerden geri dönebiliyor.

Bu işlemin uzamaması ve başarılı sonuçlar doğurması için çalışacağınız boşanma avukatı büyük ölçüde önem taşır. Sürecin kısa sürmesi ve olumlu sonuçlar elde edilmesi için en iyi boşanma avukatı Ankara İlkay Hukuk Bürosu bünyesindedir.

Boşanan çiftlerin, boşanma sonrasında veya dava aşamasında birbirlerinden talep ettikleri haklar var ise katkı payı davası açmaları gerekmektedir. Çiftlerden biri, diğerine ait olan mallarda hakkı olduğunu iddia ediyor ise bahsi geçen davayı açarak mahkeme huzuruna sunabilir. Mahkeme kararı sonrasında çıkacak olan sonuca göre gerekli paylaşım yapılır ya da yapılmaz.

7 avukat ve 7 uzman personeli ile Ankara halkına yıllardır hizmet veren İlkay Hukuk Ofisi her türlü davaya bakabilmektedir. Farklı davalarınız için farklı avukat arayışına girmek yerine İlkay’ın hukuk ofisi ile çalışarak tüm davalarınız profesyonel olan tek bir noktada toplayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Adalet İçin Doğru Temsil Önemlidir başlıklı makalemizde Boşanma avukatı Ankara, Boşanma avukatınız ve katkı payı davası hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 oylar
Sizce kaç yıldız?
Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör