On Parmak F Klavye Eğitimi Tamamlama Durumu Öğrenme

On Parmak F Klavye Eğitimi Tamamlama Durumu Öğrenme

Adalet Bakanlığı tarafından On Parmak F Klavye Eğitimi Tamamlama Durumu öğrenme kılavuzu hazırlanmıştır.

On Parmak F Klavye Eğitimi atanan kullanıcıların, eğitimlerini tamamlayıp tamamlamadıklarını kendi uzaktan eğitim sayfasından öğrenebileceğini, Eğitim Tamamlama Durumunu öğrenmek için ise kılavuz hazırlandığı belirtilmiştir.

On Parmak F Klavye Eğitimi Tamamlama Durumu Öğrenme (6 adımdan oluşmaktadır)

1- “On Parmak F Klavye Eğitimi” sayfasına ulaşmak için UYAP Uzaktan Eğitim Sistemine giriş yapınız. UYAP Uzaktan Eğitim Bilgi Sistemine; a) uyapegitim.adalet.gov.tr adresi üzerinden kullanıcı kodu ve uzaktan eğitim şifreniz ile giriş yapabilir veya b) Portal sayfası üzerinden e-imza veya sicil-UYAP şifresi kullanarak giriş yaptıktan sonra UYAP Bağlantılar kısmında bulunan Uzaktan Eğitim linkine tıklayınız.
2-UYAP Uzaktan Eğitim Ana Sayfası karşınıza geldikten sonra Eğitimler menüsü altından Eğitim Geçmişi alt menüsüne, alt menüden de Eğitim Geçmiş Raporlar alt menüsüne tıklayınız.
3- Eğitim Geçmiş sayfasında Rapor Seçenekleri altında bulunan Etkinlik Bazlı Eğitim Raporu seçeneğine tıklayınız.
4- Etkinlik Bazlı Eğitim Raporu seçeneğine tıkladıktan sonra karşımıza Rapor ekranı gelecektir. Bu ekranda Etkinlik Adı: On Parmak F Klavye Eğitimi alanında eğitim içerik durumlarını görebilirsiniz.
Bu alanda On Parmak F Klavye Eğitim içerik listesinde her eğitimin Tamamlama Durumu gözükmektedir. İlgili içerik bitirilmiş ise Tamamlanmış, bitirilmemiş ile Tamamlanmamış uyarı karşımıza gelmektedir.
Örnek: F1 kodlu Temel Duruş ve Oturuş Teknikleri eğitim içeriği tamamlanmıştır. Ancak F11 kodlu U Harfi eğitim içeriği tamamlanmıştır.
5- Tamamlanmayan eğitimi tamamlamak için On Parmak F Klavye Eğitimini açarak Eğitim Birimleri altında bulunan ilgili eğitimi almanız gerekmektedir.
6-Tamamlanmayan eğitimleri tamamladıktan sonra yine Eğitim Geçmiş Raporları altında kontrollerinizi yapabilirsiniz.

Klavuzun tam metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir