Hesabınızı Evinizden Kontrol Edin

0
97

Teknolojik gelişmeler ve internet kullanımının yaygınlaşmasıyla bankacılık sistemleri üzerinde de büyük bir ilerleme kaydedilmiştir. Bu sayede bankalarda sıra bekleme, bankamatik arama gibi sorunlar ortadan kalkmış, hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanmıştır. Telefon bankacılığı ve internet bankacılığı ile gerekli onayların sağlanması durumunda pek çok işlem kolaylıkla ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bu hizmeti sunan bankalardan biri de İş Bankası’dır.

Kredi kartı Borcu Sorgulama

borç sorgulama oldukça zahmetsiz ve kolay bir şekilde internet bankacılığı aracılığıyla öğrenebilmektedir. Sisteme giriş yapılmasıyla menü üzerinden çeşitli seçeneklere ulaşılabilmekte borç sorgulama, taksitler, hesap özeti, son ödeme tarihi gibi birçok bilgiye ulaşılmaktadır. Borcunuzu ödeme gecikme ve düzensiz ödemelerin önüne geçen bu sistem sayesinde hesabınızı ve borç durumunuzu istediğiniz her an kolaylıkla kontrol edebilir, zahmetsiz ve hızlı şekilde borçlarınızı ödeyebilir, kendi hesaplarınız arasında ya da başka başkalarının hesabına havale yapabilirsiniz. Aynı zamanda asgari ödeme tutarınız ve hesap kesim tarihinizi de kolayca görebilir, hesabınızı kontrol edebilirsiniz.

Kartlarınızla İlgili Bilgi Sahibi Olun

Bankaların sunduğu imkânlarla evden çıkmaya gerek kalmadan zahmetsizce internet üzerinden hesap özeti görüntülenebilmektedir.hesap özeti sorgulaması için sitemiz üzerinden kolaylıkla istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İlgili menü üzerinden kartınıza ait görüntülemek istediğiniz döneme seçerek o döneme ait hesap özeti sorgusunu gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı, kolay ve pratik kullanımlarıyla dakikalar içerisinde yapmak istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebileceğiniz bu uygulamalara internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Böylece banka sırası beklemeye gerek kalmadan hesap işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hayatın Her Anında Teknoloji başlıklı makalemizde Borç Sorgulama, Hayatın Her Anında Teknoloji ve Kredi Kartı  hesap özeti hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 oylar
Sizce kaç yıldız?
Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör