Hakkımızda

Katipler.org, bir KoraYazılım Web Tasarım Ajansı projesidir. Bizimle iletişim sayfasından irtibata geçebilir veya admin@katipler.org mail adresinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem ziyaretçilerimiz hem de meslektaşlarımız olan vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

Katipler.org, Zabıt Katipleri, Mübaşirler, İnfaz Koruma Memurları ve diğer Adalet Bakanlığı Personeline yönelik güncel ve özgün makaleler yayınlayarak personelin ihtiyaçlarına ve güncel mesleki sorunlarına cevap bulmaya yönelik bir girişimdir.

Sitemizde bulunan güncel makalelerin yanı sıra on parmak klavye hız testi ile hem Zabıt Katiplerinin klavye hızlarını ölçmelerini hem de yeni Zabıt Katibi adaylarının klavyede hızlı yazma çalışmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Alanımızda birçok kamu görevlisi ve kamu görevlisi adaylarına hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitemizde içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürme gayreti içerisindeyiz.

Bizlere destek olmak ve aramızda yer almak üyelik gerekmeksizin gönderilerimize yorumda bulunabilir, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir, Facebook, Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızdan sayfamızı ve güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.