Hakkımızda (Künye)

Gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, meslektaşlarımız için uzun yıllardır çizgimizden sapmadan yolumuza devam etmekteyiz.

Katipler.org, Zabıt Katipleri, Mübaşirler, İnfaz Koruma Memurları ve diğer Adalet Bakanlığı Personeline yönelik güncel ve özgün makaleler yayınlayarak personelin ihtiyaçlarına ve güncel mesleki sorunlarına cevap bulmaya yönelik bir girişimdir.

Sitemizde bulunan güncel makalelerin yanı sıra on parmak klavye hız testi ile hem Zabıt Katiplerinin klavye hızlarını ölçmelerini hem de yeni Zabıt Katibi adaylarının klavyede hızlı yazma çalışmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Alanımızda birçok kamu görevlisi ve kamu görevlisi adaylarına hizmet sağlayıp, kullanıcıların web sitemizde içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürme gayreti içerisindeyiz.

Bizlere destek olmak ve aramızda yer almak üyelik gerekmeksizin gönderilerimize yorumda bulunabilir, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir, Facebook, Instagram ve Twitter sosyal medya hesaplarımızdan sayfamızı ve güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

KÜNYE

YAYIN SAHİBİ

 Katipler.Org – admin@katipler.org

YAZARLAR

Yazar (yazar@katipler.org)

BASIN BÜLTENLERİ
Web sitemizde yayınlanmasını istediğiniz haber veya makaleleri aşağıda bulunan eposta adresine yazarak bize iletebilirsiniz.
(iletisim@katipler.org)