Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav Tarihi Açıklandı

Adalet Bakanı Abdülhamid Gül yaptığı açıklamada Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav tarihini açıkladı. İşte detaylar...

2
529

Adalet Bakanı Abdülhamid Gül yaptığı açıklamada Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınav tarihini 05/09/2020 olarak açıkladı. Sınav tarihini 5 Eylül olarak belirlediklerini söyleyen Bakan Gül, detaylı bilgilendirmeyi ilerleyen günlerde yapacaklarını söyledi.

Görevde yükselmek isteyen ve unvan değiştirmek isteyen personelin merakla beklediği haber Adalet Bakanı Gül’den geldi. Gül sosyal medya aracı Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şöyle dedi;

“Değerli çalışma arkadaşlarıma iyi bir haber vermek istiyorum. Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavının tarihini, 5 Eylül 2020 olarak belirledik. Detaylı bilgilendirmeyi ilerleyen günlerde yapacağız. Sınava girecek olanlara şimdiden başarılar dilerim.”

Sözleşmeli personel şu an ki düzenlemelere göre Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı’na müracaat edemiyor ancak sınav tarihine kadar sözleşmeli personele kadro gelip gelmeyeceği veya sınav başvuru şartları için bir güncelleme gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil.

Siz sözleşmeli personelin sınava girememesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Yorumlarınızı bekliyoruz.
1
Lütfen bu konuda bir geri bildirim bırakınx

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın.

Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı’na ilişkin detaylar açıklandığında sitemiz üzerinden paylaşım yapılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bilim Kurulu Üyesi Açıkladı: Düğün Salonları Açılıyor! başlıklı makalemizde bilim kurulu üyesi, düğün salonları ve düğün salonları açılış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

5 2 oylar
Sizce kaç yıldız?
Abone Ol
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör
bir katip
1 yıl önce
Yorumlarınızı bekliyoruz." Devamını Oku »

Sözleşmeli zabıt katibi olarak kadrolular ile aynı işi yap, hatta bazen daha fazlasını yap, ama görevde yükselme sınava gireme. Bende mantıksız, bir an önce bu mağduriyetin giderilmesini düşünüyorum.

[…] Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı 5 Eylül 2020 tarihinde yapılacaktır. Detaylara buraya tıklayarak […]