Ekim Ayı Memur Alım Başvuru İlanları Yayımlandı

0
267
memur

Ekim Ayı Memur Alım Başvuru İlanları Yayımlandı. Zabıta, İtfaiye Eri…

2020’nin Ekim ayı itibariyle memur ve personel alımları için başvurular başladı. Personel alımları için yayınlanan başvurular kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı, Büyük Şehir Belediyeleri, Merkez Bankası vb. kurumları yer alıyor.  İlgili kurum ve kuruluşlar farklı pozisyonlarda istihdam edeceği personel ve memur alımları için başvuruları başlattı. İşte, 2020 yılının Ekim ayı içerisinde alımlarının yapılacağı personel ve memurluklar şu şekilde:

2020 yılının Ekim ayı itibariyle farklı opsiyon ve görevlerde istihdam edilecek personel ve memur alımı başvuruları başladı. Personel alımları için KPSS puanlarının yanı sıra adaylardan mezun oldukları okulların düzeyi istenecek. Bu bağlamda adayların lise, lisans ya da ön lisans mezunu durumlarının şartları da belirlendi. Bazı alımlarda ilköğretim mezunu olmak ya da KPSS sınavından puan alamam gibi şartlarda mevcut. İşte, 2020 yılının Ekim ayı içerisinde alımlarının yapılacağı personel ve memurluklar şu şekilde:

2020 Yılının Ekim Ayı İtibariyle Personel ve Memur Alım Başvuruları

2020 yılının Ekim ayı içerisinde kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü, Diyanet İşleri Başkanlığı, Büyük Şehir Belediyeleri, Merkez Bankası ve Hazine ve Maliye Bakanlığı gibi birçok kurum personel alımı yapacak. Bu kurum ve kuruluşlarda istihdam edilmesi planlanan memur ve personeller için şartlarda belirlenecek.

İşte, 2020 Yılının Ekim Ayı İtibariyle Personel Alımı Yapılacak Kadrolar

memur

2020 Zabıta Memuru Alımı

İstanbul Kağıthane Belediyesi tarafından istihdam edilmek üzere 25 adet zabıta memuru alımı yapılacak. Adaylar 2018 yılından aldığı KPSS puanı ile başvuru yapabilecek. KPSS3 ve ön lisans mezunlarının KPSSp93 puan türünden aldığı 70 puanın etkili olacağı atama için özle şartlarda aranıyor.

2020 İtfaiye Eri Alımı

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından en az 55 KPSS puanı ile alacağı itfaiye eri sayısı 100’ü geçti. Bu bağlamda 5 Ekim 2020 tarihi ile başlaması beklenen başvurular 9 Ekim 2020 tarihi itibariyle son bulacak.

2020 Memur alımı

Göynük Belediyesi tarafından alınacak memurlar 657 sayılı Kanuna göre seçilecek. 2020 yılı memur alımı için başvuru tarihleri 15 Ekim 2020 ile 21 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılması bekleniyor.

KAtipler.org olarak sizler için memur alımlarını takip ettik. Sizler de bu memurluklara başvuru yapabilmeniz için ilgili kurumların sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 ALES/2 Başvuru Kılavuzu Yayımlandı. ALES’e Nasıl Başvuru Yapabilirim? başlıklı makalemizde 2020 ales/2, 2020 ales/2 başvuru ve 2020 ales/2 ne zaman yapıalcak hakkında bilgiler verilmektedir.

0 0 oylar
Sizce kaç yıldız?
Abone Ol
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları gör