Ankara Hakimevi

Ankara Hakimevi

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda Bakanlığının Merkez ve Taşra Teşkilatında görev yapan personellerinin Ankara ve İstanbul ilindeki Hâkimevlerinde konaklama hizmetlerinden  faydalandırılmasına karar verildiği ayrıca Hâkimevlerindeki yiyecek ve içecek fiyatlarında Bakanlık Personellerine %25 indirim yapılmasına dair ATGV Yönetim Kurulunun 31/10/2018 tarih ve 34/20-c sayılı kararı ile karar verildiği belirtilmiştir.

Bu yazımızda sizlere Ankara Hakimevi hakkında bilgiler vereceğiz.

Ankara Hakimevi

Konumu:
Kızılay merkeze 5 dakika da araç ile ulaşım mesafesinde bulunan Ankara Hakimevine her türlü ulaşım imkanına ile gelmek mümkündür.
Konaklama Hizmeti:
Büyük yataklı 17, iki yataklı 77 ve üç yataklı 13 oda olmak üzere toplam 107 oda, 210 yatak kapasitesi ile mensup ve misafirlerinin hizmetindedir.

Yemek Hizmeti:
Geleneksel Türk Mutfağına özgü yemeklerimizin sunulduğu, özel tasarımıyla dikkat çeken Mavi Salonu 125 kişilik kapasitesi ile alakart ve günlük değişen  özel mönü seçenekleriyle hizmet vermektedir.
Yazlık ve kışlık kafeteryalar hizmete açılmıştır.


Toplantı Hizmeti:
Konferans Salonu (151 kişilik), Pembe Salon (50 kişilik), 1. Kat Toplantı Salonu (30 kişilik), Özel Salon (30 kişilik) ve Tv Salonu (18 kişilik) ile toplantı, seminer ve çalıştay gibi organizasyonlara hizmet vermektedir.
Tüm salonlarda perde ve projeksiyon mevcuttur. Çalışma aralarında hoş sohbetlerin yapıldığı sırada isteğe göre tatlı ve tuzlu çeşitler ile çay ve kahvenin servis edildiği cafee break imkanı vardır.


Diğer Hizmetler:
24 saat açık önbüro (resepsiyon), 24 saat açık oda servisi, emanet kasa, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi, internet odası, faks ve fotokopi, kıyafet değişim odası, terzi, çamaşırhane, kuru temizleme,  bayan kuaförü, erkek kuaförü ve işyurdu hediyelik eşya satış mağazası.

ADRES……………..:
Tavuskuşu Sok. No:18 Dikmen / ANKARA
Telefon: 0312 481 80 40-41-42-43-44
Fax: 0312 481 80 39
Email: info@ankarahakimevi.com.tr

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir