Ankara Adalet Evi

Ankara Adalet Evi

Adalet Bakanlığı personellerinin Ankara’ya yolu düştüğü zaman konum ve fiyat konusunda gayet uygun olan Çankaya’da bulunan Adalet Evini tercih etmelerini tavsiye ederiz.

Ankara Adalet Evi Misafirhanesinin tüm bakım ve yenileme işlemleri Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Adalet Evinin açılışı  2011 yılında Adalet Bakanlığı görevini yapan Sayın Ahmet KAHRAMAN tarafından gerçekleştirilmiştir.

Ankara’nın en nezih semtlerinden biri olan Çankaya’da bulunan Adalet Evi Misafirhanesi, Tunalı Hilmi Caddesine 5 dakika, Atakule’ye yine 5 dakika ve Kızılay merkeze 10 dakikalık mesafede yer almaktadır. Şehir dışından gelen personelimiz için konum itibariyle ideal bir tercih olacaktır.

Adalet Evinde bulunan oda çeşitleri:

– Tek kişilik odalar

– Çift kişilik odalar

– Duble odalar

– Üç kişilik odalar, olmak şeklinde 4 farklı türdedir.

Ailenizle, yakınlarınızla rahat bir konaklama yapacağınıza eminiz. Adalet Bakanlığı personeli dışında diğer kurum personelleri de Adalet Evinden yararlanabilmektedir. Gelen misafirlerin her türlü ihtiyacı ve rahatlığı düşünülerek tüm odalarda Klima, LCD Televizyon, Buzdolabı, Banyo ve  WC bulunmaktadır.

– Adalet Evinin içinde ve teras katında Ankara manzaralı restaurant bulunmaktadır.

-İçeride ve dış bahçede Kafeterya bulunmaktadır.

-Konukların rahatlığı için Çamaşırhane ve Ütü hizmeti bulunmaktadır.

Adalet Evi Ücret Tarifesi:

2018 yılı Adalet Personeli için uygulanan fiyat tarifesi; Tek kişilik oda için 50 TL, çift kişilik oda için ise 90 TL üzerinden ücretlendirilmektedir.

Adalet Personeli dışındaki misafirlerden ise; Tek kişilik oda için 85 TL, çift kişilik oda için ise 160 TL ücretlendirilmektedir.

Rezervasyon ve İletişim Bilgileri:

Adaletevi Misafirhanesi, Üsküp Cad. No: 38/C Çankaya / ANKARA

Tel : 0 312 467 75 03

Fax : 0 312 467 74 30

Beğen  
Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir